O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Blog

foto
0 komentarzy
0 głos
264 wyświetleń

Google Street View

Opublikował(a) 1 rok temu
Google Street View to usługa, która umożliwia użytkownikom przeglądanie panoramicznych zdjęć ulic i miejsc na całym świecie. Podczas procesu tworzenia tych zdjęć i ich łączenia mogą wystąpić różne problemy i błędy.
Czytaj więcej

foto
0 komentarzy
0 głos
369 wyświetleń

Instalacja skryptów Fu w Gimpie

Opublikował(a) 1 rok temu
Skrypty Scripts-Fu (lub po prostu Script-Fu) to język skryptowy używany w programie Gimp do tworzenia i wykonywania automatycznych zadań związanych z edycją grafiki.
Script-Fu oparty jest na języku Scheme, który jest dialektem języka Lisp.
Skrypty Script-Fu pozwalają użytkownikom Gimp na tworzenie niestandardowych funkcji, które mogą być wywoływane z poziomu menu, panelu narzędzi lub z poziomu innych skryptów.
Dzięki temu, użytkownicy mogą dostosować Gimp do swoich indywidualnych potrzeb, tworząc narzędzia i efekty graficzne, automatyzując rutynowe zadania i rozszerzając możliwości programu.

Czytaj więcej