O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Joplin

Joplin

Autor foto
Oficjalna strona autora pliku Odwiedź stronę
Category Biuro
Pobierz plik

Publisher's Description


Joplin to darmowy program do notowania i zarządzania notatkami. Program ten umożliwia użytkownikom tworzenie, organizowanie i synchronizowanie notatek w różnych formatach, takich jak tekst, Markdown, HTML itp.Joplin pozwala na importowanie notatek z innych popularnych aplikacji takich jak Evernote, OneNote, Google Keep, czy Notability, co ułatwia przeniesienie już istniejących notatek do Joplin.
Aplikacja zapewnia również zaawansowane funkcje wyszukiwania, tagowania i filtrowania, co umożliwia szybkie odnajdywanie potrzebnych notatek.


Joplin oferuje także wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie end-to-end notatek, synchronizację z różnymi chmurami, takimi jak Dropbox, Nextcloud czy OneDrive, a także lokalne tworzenie kopii zapasowych.

Program dostępny jest na różnych platformach, w tym Windows, macOS, Linux, Android i iOS, co umożliwia użytkownikom dostęp do swoich notatek na różnych urządzeniach.


Joplin jest także rozwijany przez społeczność, co oznacza, że ​​jest stale ulepszany i dodawane są nowe funkcje. W sumie, Joplin to bardzo przydatna aplikacja dla osób, które potrzebują skutecznego sposobu na zarządzanie swoimi notatkami i chcą mieć pewność, że są one bezpieczne i dostępne na różnych urządzeniach.
Detailed Screenshots


Joplin
Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (1)100 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %

Additional Information

Data publikacji

10.05.2023

Autor

foto

Liczba pobrań

79 plik

System operacyjny

Multiplatform

Wersja

2.10

Rozmiar pliku

200 MB

Prawa autorskie

MIT (X11)

Pobierz licencję

GNU Affero General Public License

0 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.