O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

FAQ

Internet
www i klik
Narzędzia udostępniania i autoryzacji
Aplikacje lub platformy, które umożliwiają udostępnianie zasobów lub treści w sposób kontrolowany i bezpieczny. Są one szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy chcemy udostępnić pewne informacje lub zasoby tylko wybranej grupie odbiorców, np. pracowni
Markdown
Markdown to lekki i prosty w użyciu język znaczników, który służy do formatowania tekstu. Został stworzony przez Johna Grubera i Aarona Swartza w 2004 roku, a jego głównym celem jest umożliwienie tworzenia formatowanego tekstu.
Narzędzia biurowe
Sekcje, które zapewniają użytkownikom informacje, wskazówki i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące konkretnych narzędzi biurowych. Ważne zasoby dla nowych użytkowników, jak i dla osób poszukujących szczegółowych informacji.
Latarki
Dział obejmuje podstawowe informacje na temat latarek oraz dostarcza odpowiedzi na pytania dotyczące wyboru odpowiedniej latarki, jakie użyć zasilanie, jakie latarki są najlepsze...
Nextcloud
Nextcloud to otwarte oprogramowanie, oparte na projekcie ownCloud. Dzięki szerokiej społeczności deweloperów i aktywnemu rozwijaniu platformy, Nextcloud stale ewoluuje, wprowadzając nowe funkcje i ulepszenia.
Joplin
Joplin to otwarte oprogramowanie do zarządzania notatkami i zadań, które umożliwia organizowanie, tworzenie i synchronizację treści na różnych urządzeniach.
Gimp
GIMP (GNU Image Manipulation Program) to bezpłatne i otwarte oprogramowanie do edycji grafiki rastrowej. Jest to potężne narzędzie, które oferuje wiele funkcji i możliwości, porównywalnych z komercyjnymi programami do obróbki zdjęć.